rwanda

ساخت ویلاهای لوکس در دل طبیعت آمریکا

rwanda

شش ویلای لوکس با سقف هایی از جنس کاه در پارک ملی آتشفشان، رواندا

دکوراسیون داخلی منزل : معمار خلاق نیکلاس پلیمن و همکارانش شش ویلای لوکس را که دارای سقف های خمره ای شکل از جنس کاه هستند در نزدیکی پارک ملی آتشفشان واقع در شرق آفریقا، رواندا طراحی کرده اند.

ساخت پروژه هتل درختی در زمینی به مساحت 103 هکتار آغاز شد، هر ویلا در زمینی به مساحت 91 متر مربع ساخته شده، در بخش مرکزی ساختمان یک شومینه قرار دارد که از سنگ های آتشفشانی ساخته شده و اتاق پذیرایی، اتاق خواب و حمام در اطراف این شومینه ساخته شده اند، اتاق های خواب به سمت کارسیمبی، بیسوکی و آتشفشان های مینکو دیدگاه دارند.

نیکلاس پلیمن و همکارانش نمای ظاهری ویلاها را طراحی کردند و کالین ویلیامز وین و نیلفا آدمیز دکوراسیون داخلی هر ویلا را متناسب با محیط و با مواد طبیعی و بازیافتی طراحی کرده اند، تخت خواب و مبلمان و صندلی ها از جنس چوب هستند، قالیچه های استفاده شده از پوست گاو درست شده، لوستر ها از شیشه های بازیافتی درست شده اند و در قسمت های مختلف هر ویلا تابلو های نقاشی بومی و محلی نصب شده است.

ساخت این ویلاها به عنوان بخشی از پروژه ی جنگ زدایی در منطقه و ارتقای گردشگری صورت گرفت و علاوه بر این 15000 درخت از ده گونه بومی هم در منطقه کاشته شد.

ادامه تصاویر را را در لینک شش ویلای لوکس مشاهده فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *