اماکن دیدنی و کمتر شناخته شده ایتالیا

قصد سفر به ایتالیا را دارید؟ مطمئناً جاذبه های گردشگری زیادی برای انتخاب پیش روی شماست اما اگر شلوغی زیاد را دوست ندارید و در عین حال تمایل به دیدن یک جاذبه بکر دارید در این مقاله با ما همراه شوید تا ۴ جاذبه گردشگری کمتر شناخته شده در ایتالیا را به شما معرفی کنیم.

با ما همراه شوید تا با اماکن دیدنی ایتالیا آشنا شویم.

۱. آسیاب قدیمی، سورنتو

در مرکز تاریخی سورنتو (یک شهر کوچک در جنوب ایتالیا) دره عمیقی قرار دارد که با عنوان دره آسیاب‌ها شناخته شده است. این آسیاب‌های قدیمی حدود قرن دهم ساخته شده اند. در قرن نوزدهم این آسیاب به حال خود رها شد و پوشش گیاهی سرتاسر آن را فرا گرفت.

این آسیاب الان به عنوان یک جاذبه گردشگری منحصر به فرد در جنوب ایتالیا مورد توجه قرار گرفته است.

sorrento-old-mill-آسیاب قدیمی

۲. مجسمه عیسی مسیح زیر آب Christ of the Abyss

Christ of the Abyss مجسمه برنزی غرق شده از عیسی مسیح است. در سال ۱۹۵۴ این مجسمه ۱۷ متر زیر آب قرار گرفت. مجسمه عیسی مسیح حدود دو ونیم متر ارتفاع دارد. قالب‌های دیگر این مجسمه در سرتاسر جهان در مکان‌هایی همچون موزه‌ها و کلیساها نگهداری می‌شود. در سال ۱۹۶۱، یک کپی از این مسجمه در گرانادا قرار گرفت. در سال ۱۹۶۵، تقریبا در عمق ۸ متری از آب و نزدیک Key Largo، فلوریدا در ایالت متحده آمریکا قرار گرفت.

برای عاشقان غواصی دیدن Christ of the Abyss یک تجربه ویژه خواهد بود.

christ-of-the-abyss-b-مجسمه عیسی مسیح زیر آب

3. کوه ماترهورن Matterhorn

کوه ماترهورن در مرز بین سوئیس و ایتالیا قرار گرفته است. قله کوه ماترهورن به ۴۴۷۸ متر می‌رسد و نمادی از کوه‌های آلپ سوییس است. از قرن نوزدهم به بعد، این کوه جان ۵۰۰ کوهنورد را گرفته است.

البته اگر یک کوهنورد حرفه ای نباشید به احتمال زیاد رفتن به این کوه برای شما هیجان خاصی ندارد اما برای کسانی که عاشق مناظر بکر هستند دیدن این منظره را پیشنهاد میکنیم.

matterhorn-k1-کوه ماترهورن

۴. قلعه Miramare

یک قلعه تاریخی با چشم انداز شگفت انگیز میتواند مقصد بعدی شما در ایتالیا باشد. قلعه ای که با وجود قدمتی در حدود دو قرن هنوز هم با صلابت است.

قلعه Miramare سال ۱۸۵۶ تا ۱۸۶۰ در خلیج تریست در قسمت شمال شرقی ایتالیا ساخته شده است. این قلعه دارای باغ‌های شگفت انگیز با طیف وسیعی از درختان و گیاهان عجیب و غریب است.

قلعه Miramare ایتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *